هوشمندسازی

مزایای استفاده از TIS-DALI LED Driver


پس از اختراع لامپ های رشته ای با مصرف بالا و اتلاف انرژی بسیار زیاد لامپ های فلورسنت یا مهتابی با مصرف مناسبتر و روشنایی مطلوب مورد توجه قرار گرفت با این حال گسترش شهرها و نیاز روز افزون به انرژی برق باعث اصلاح لامپ های مهتابی شده و طی چند سال گذشته شاهد ظهور لامپ های از نوع کم مصرف بودیم ولی این پایان کار نبود.
لامپ های کم مصرف ضررهای زیادی برای انسان و محیط زیست بهمراه دارد. استفاده طولانی مدت از آن و یا کاهش عمر لامپ باعث قرار گرفتن پوست انسان در معرض اشعه ماوراء بنفش یاUVشده و مواد فلورست آشکار ساز شیمیایی داخل لامپ باعث سمی شدن محیط زیست میگردید.
اما با تولید لامپ هایLEDنورپردازی و ایجاد روشنایی با هزینه پایین و کمترین مصرف ممکن گرددید.این منبع روشنایی با استفاده از دیود های نورانی و کوچک کردن آنهاSMDتحول بزرگی در صنایع مختلف ایجاد نمود از عمر طولانی گرفته تا صرفه جویی درمصرف انرژی همه در کنار هم در یک قطعه کوچک گرد هم آمده اند.هم اکنون لامپ هایLEDبا تنوع بسیار زیاد از روشنایی نقطه ای گرفته تا انواع ریسه با رنگ های متنوع برای استفاده در ساختمان هوشمند و نورپردازی دکوراتیو در بازار موجود میباشند.
استفاده از نورهای چند رنگRGBو استفاده از آن در خانه هوشمند یا محیط تجاری هوشمند با تجهیزاتDALI LED Driverزیبایی خاصی به محل زندگی و کسب شما عزیزان میدهد.